Otevřít menu

Na úvodní stranu Místní knihovna Novosedly

Návštěv :
Celkem : 2057
Týden : 14
Dnes : 0
podrobnosti

 

Březen - Měsíc knihy - připravujeme pro Vás čtení pohádek , každé úterý v 17:00 a čtvrtek 18:00 v březnu - určeno pro všechny děti i rodiče. Přijďte si poslechnout pohádku a naladit se na pohádkovou atmosférou :)

 

Muzikál Bítls - Městské divadlo Brno

 

8. 4. 2018 neděle

 

Odjezd autobusu ve 12:30 (autobusová zastávka směr Drnholec)

 

Cena včetně dopravy: 750kč/dospělý

 

540Kč/ dítě, student, důchodce

 

*Přihlásit se můžete v knihovně Novosedly nebo na tel. 602820494.

 

SNĚHURKA NA LEDĚ - muzikál na ledě pro děti a celou rodinu 2.2. 2019 v Brně - můžete si rezervovat do konce března v knihovně. Lístky máme na tribunu C v předních řadách, cena 790Kč, děti do 4 let nebo 110cm zdarma bez nároku na sedadlo, k ceně bude připočítána doprava autobusem, dle počtu přihlášených.

 

 

Připravili jsme pro Vás hru hledání kešek, mapu najdete v okně knihovny. Kešky můžete hledat až do 26.2.2018. (Bohužel keška z dětského hřiště se ztratila a ještě dám malou nápovědu k nalezení kešky na nádraží- hledejte před budovou, a zaměřte se na místo, kam se odkládají kola).

Pravidla hry:

Hledejte v okolí místa vyznačeného na mapě ukrytou kešku (většinou je to zavařeninová sklenice). V ní najdete papír, kam se můžete podepsat, napsat vzkaz aj. a navíc je tam malá drobnost pro nejmenší, můžete si s libostí jednu odměnu vzít a při nalezení další kešky si ji třeba povyměňovat. Nakonec kešku opět ukryjte na stejné místo. Neničte kešky a neprozrazujte ostatním, kde přesně je, ať si hledaní užijí stejně jako vy.

Užijte si zábavu:)

 

 

 

 

OBRÁZEK : kleopatra.jpg

V neděli 25. 2. 2018 odjezd autobusu ve 12:30 z autobusové zastávky na Drnholec.